Zapisy on-lineZaufane opinie

Auto Rak

Nauka Jazdy Kobyłka

Ponad 500 pozytywnych opinii kursantów!


Nauka jazdy Kobyłka

Ponad 500 pozytywnych opinii kursantów!

Zdanie prawa jazdy to marzenie wielu osób. Dzięki temu mogą zyskać mobilność i uniezależnić się od środków transportu publicznego. Szkoła jazdy Kobyłka w ośrodku OSK Rak to gwarancja przeprowadzonego fachowo kursu prawa jazdy w przyjaznej, spokojnej atmosferze. OSK Auto Rak tworzą mili i taktowni instruktorzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, a także indywidualnym podejściem do swoich kursantów. To wariant także dla osób, które chcą szybko zdać egzamin na prawo jazdy w miejscowości Kobyłka. Cykliczne zajęcia z wiedzy teoretycznej pozwalają na naukę w dogodnym terminie.


Kurs na prawo jazdy kategoria B Kobyłka

Poniżej prezentujemy godziny rozpoczęcia kursów w poszczególnych filiach

FILIA WOŁOMIN

Zespół Szkół nr.3 w Wołominie ul. Kazimierza Wielkiego 1

Rozpoczęcie kursu:

18.04.2024 godz. 18:00

FILIA PASEK

ul. Wiśniowa 67

Rozpoczęcie kursu:

18.04.2024 godz. 19:00

Szkoła jazdy Kobyłka

Szkoła jazdy Kobyłka w naszej szkole stanowi gwarancję poczucia bezpieczeństwa oraz przyswojenia wiedzy niezbędnej do zdania egzaminu teoretycznego i praktycznego. Należy zaznaczyć, że wszyscy kursanci będą zdawać na nowych samochodach egzaminacyjnych marki Panda. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu, a także zdawania egzaminu na wyuczonym samochodzie, w którym kursant czuje się pewnie i bezpiecznie. Nauka jazdy Kobyłka to wariant dla najbardziej wymagających kursantów, nawet tych, którzy mają pewne obawy przed wyjechaniem na drogę, gdyż wcześniej nie mieli do czynienia z prowadzeniem samochodu. OSK Auto Rak to miejsce, w którym bezpieczną przystań w trakcie ubiegania się o prawo jazdy znajdą osoby odczuwające stres, a także osoby, które straciły prawo jazdy. W naszym ośrodku OSK Auto Rak Kobyłka kursanci zdają egzamin najczęściej za pierwszym razem.

Nauka jazdy Kobyłka to ośrodek szkoleniowy, w którym można nabyć wiedzę z zakresu poruszania się na drodze od podstaw lub też uzupełnić ewentualne braki, które wyniknęły z powodu nieprzemieszczania się samochodem. Zaprzestanie prowadzenia auta na kilka lat może wiązać się z nieaktualną wiedzą na temat przepisów ruchu drogowego, a także zapomnieniem podstaw poruszania się samochodem. Zapraszamy zarówno nowych przyszłych kierowców, jak i osoby, które w wyniku losu utraciły prawo jazdy lub chcą odświeżyć swoją wiedzę, mając już ten dokument.

Prawo jazdy Kobyłka

Szkoła jazdy Kobyłka to miejsce, w którym każdy kursant może stać się bardzo dobrym kierowcą i spełnić swoje marzenia o przemierzaniu polskich i zagranicznych dróg. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że samo zapisanie się na kurs jest dla wielu osób trudnym przeżyciem stanowiącym krok w stronę lepszego, bardziej komfortowego i niezależnego życia. Nasi kursanci potrafią pracować z osobami o zróżnicowanych wymaganiach oraz preferencjach. Niektórym może się wydawać, iż prowadzenie samochodu wymaga specjalnych umiejętności. Tak naprawdę chodzi tutaj wyłącznie o solidne nabycie podstaw oraz przyswojeniu dobrych nawyków, które umożliwia bezpieczne poruszanie się po drogach. Wiele zależy także od osobowości osób prowadzących kurs. W naszej szkole wyznajemy zasadę spokoju oraz indywidualnego podejścia do klienta. Rozumiemy to, iż każda osoba ma inne tempo przyswajania nowej wiedzy i stosowania kilku zasad w samochodzie w trakcie jazdy. Prawo jazdy Kobyłka w OSK Auto Rak to gwarancja zadowolenia oraz szybkiego, samodzielnego wyruszenia na drogę!

tel: 505 070 785